Elever på Spirituellt.nu

Reiki Masters utbildade på Spirituellt.nu

Adress: Susann Torstensson
Tomtegatan 4
50641 BORÅS
E-postadress: torstensson73@hotmail.com
Telefon: 0704057317

Adress: Katja Johansson
krongatan2
33021 reftele
E-postadress: solstralentindra@hotmail.com
Telefon: 0764212270

Adress: Anna Svensson
Västanåvägen 14
51631 Dalsjöfors
E-postadress: honeysuckles@telia.com
Telefon: 46707693518

Adress: Rose-Marie Lagerblad
Apollofjärilen 87
46165 Trollhättan
E-postadress: rosiela2@hotmail.com
Telefon: 0708-328505

Adress: Helena Persson
Utby, Jonenkas Gård 2
54293 Mariestad
E-postadress: thelma.helena@live.se
Telefon: 0760-427686

Adress: Bajro Gusinac
västerliden 3a
56133 Huskvarna
E-postadress: bgusinac@gmail.com
Telefon: 0723954298

Adress: Gjöthlén Consulting AB
Kate Gjöthlén
Bredåkersvägen 4
25592 Helsingborg
E-postadress: kate@gjothlen.com
Telefon: 0705-213708

Adress: Petra Ekbring
Skrivaregränd 2E
35250 Växjö
E-postadress: petrefem@hotmail.com
Telefon: 0707193655

Adress: Anastasia Ekvall
Rååvägen 62 B
25270 Råå
E-postadress: anastasia.ekvall@gmail.com
Telefon: 0735079209

Adress:Therese Malmros
Graneforsvägen 143-8
37491 Asarum
E-postadress: tgmalmros@gmail.com
Telefon: 0708103349

Adress: Annkristin Abrahamsson
Kullarna 122
46393 Västerlanda
E-postadress: aabrah17@googlemail.com
Telefon: 0708129200

Adress: Fridfulla rummet
Pia Linderos
Fagottgatan 6
50472 Borås
E-postadress: pia@fridfullarummet.se
Telefon: 0733644855

Adress: Glenn Swärdkrantz
E-postadress: glenn.swardkrantz@gmail.com
www.healium.se

Adress:
Birgittas hästmassage

Birgitta strandäng
Larv torestorp1
53462 Larv
E-postadress: sweetasgold@ymail.com
Telefon: 0706246326

Ljusarbetare – energihealer på Spirituellt.nu

Adress: Anette Nyström
Rumängen 182 Sofielund
71192 Vedevåg
E-postadress: nettan_use@hotmail.com
Telefon: +46707902155

Adress: Lena Jansson
Solberga Hansagården
52171 Åsarp
E-postadress: lena1jansson@hotmail.com
Telefon: 0515-540 18

Adress: Titti och Raija Olsson
Rodervägen 2
50670 Frufällan
E-postadress: olsar@live.se
Telefon: 0702872092

Adress: Sara Ahlning
Hällnäsvägen 62
44191 Alingsås
E-postadress: ahlning@gmail.com
Telefon: 0733599399

Adress: Anna Kempe
Dannäs, Ängsvägen 6
33012 Forsheda
E-postadress: kempe_anna@hotmail.com
Telefon: 0709-509074

Adress: Anna Svensson
Västanåvägen 14
51631 Dalsjöfors
E-postadress: honeysuckles@telia.com
Telefon: 46707693518

Adress: Lena Andreasson
Kellgrensgatan 19
52151 Floby
E-postadress: lenabalder@hotmail.com
Telefon: 0707293897

Adress: Christina Gustbée
Furutåvägen 36 A
Lgh 1101
35254 Växjö
E-postadress: christina.gustbee@gmail.com
Telefon: +46700228999

Adress: Susann Torstensson
Tomtegatan 4
50641 BORÅS
E-postadress: torstensson73@hotmail.com
Telefon: 0704057317

Adress: Mia nordin
Knisselbo glagata 3889
82391 kilafors
E-postadress: flashy_mia@hotmail.com
Telefon: 0761415747

Adress: Elinor Lilja
Såglötevägen
2B, 61732 Skärblacka
E-postadress: elinorlilja@hotmail.com
Telefon: 0709228687

Adress: Petra Ekbring
Skrivaregränd 2E
35250 Växjö
E-postadress: petrefem@hotmail.com
Telefon: 0707193655

Adress: Kerstin Carleljung
Sjötorp 21
51692 Äspered
E-postadress: kerstin.carleljung@bornet.net
Telefon: 0703201234

Adress: Marie Söderberg
Kobackavägen 3C
lgh 1003
51692 Äspered
E-postadress: msoderberg@hotmail.com
Telefon: +46705398747

Adress: Anette Sandberg
Sollefteåvägen 10
87052 Nyland
E-postadress: anette.sandberg61@hotmail.com
Telefon: 0730791626

Adress: Anastasia Ekvall
Rååvägen 62 B
25270 Råå
E-postadress: anastasia.ekvall@gmail.com
Telefon: 0735079209

Adress: Anne-Li Glansin
sjölyckevägen 20
51163 skene
E-postadress: anne-liglansin@hotmail.com
Telefon: 0709435523

Adress: Maud Gustavsson
stjärnbåtsgatan 3
42671 Göteborg
E-postadress: nystart1@hotmail.se
Telefon: 0707928338

Adress: Ria Andersson
Aftonvägen 1
51650 Aplared
E-postadress: ria_turalvan@hotmail.com
Telefon: 0702244699